Biz Kimiz ?

Kepsutlular Halı Yıkama; Gümüşçeşme mahallesinde, kapalı alanda kendi tesisinde; Balıkesir ve ilçelerine halı yıkama hizmeti vermektedir. Yağcıbedir, Kars, Çin, Nepal ve Isparta halılarınız, yorgan ve battaniyeleriniz; en uygun detarjanla ve en uygun fiyatla dört mevsim itina ile yıkanır, evinizden alınıp kurumuş ve ambalajlanmış şekilde evinize teslim edilir.Kepsutlular Halı Yıkama Fabrikasına teslim ettiğiniz halılarınız, yangın ve hırsızlığa karşı da sigortalıdır. İthal şampuanlarla yıkanan halılarınız, kurutma odasında askıda kurutulur, asla katlanmaz ve deforme edilmez.

KFirmamız yılların verdiği deneyimle, sektördeki açıkları gözlemleyerek güçlü bir şekilde sektörde kalıcı olmayı hedeflemiştir. Alanında uzman her bir çalışanımız ile daima müşteri memnuniyetini öncelik olarak benimseyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

  • Amacımız
  • Vizyonumuz

Kepsutlular Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere modern, güvenilir, profesyonel çalışan, sistemli, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik ile Halı yıkama ve Koltuk Yıkama hizmetleri sunmaktır.

Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknolojiyle üretilmiş Tam Otomatik Toz Alma Makinaları, Otomatik Yıkama Makinaları, Otomatik Santrifüj Makinaları, Otomatik Hav Alma ve Paketleme Makinaları, deneyimli kadromuz ve kaliteli halı şampuanlarımız ile 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Kepsutlular Halı Yıkama firmamız, siz değerli müşterilerimize halı temizleme hizmetinde uzun yıllardan beri profesyonel anlamda ve hijyenik koşullarda halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, koltuk yıkama, yerimde yıkama gibi temizlik hizmetlerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Fabrikamız halı temizleme konusunda derin tecrübeye sahiptir.